Hamamcıoğlu Müesseseleri Ticaret Türk A.Ş, 1880 yılından beri endüstriyel ürünler alanında  Türkiye’de hizmet veren bir kuruluştur. Şirketimiz, “Yatırım Malı İthal Etmek” ve bu malların “Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerini”  vermektedir. Verdiğimiz hizmetin kalitesi, hizmetin ulaşımındaki hızı, hizmetin ve ürünümüzün güvenilirliği bizim için çok önemlidir.  Hedefimiz ürün alanımızda da yüksek kalite ile rekabet üstünlüğü elde etmek, müşterilerimizin ilk ve devam eden ihtiyaç ile  beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak ürün ve hizmetleri sağlamaktır.

Bugüne kadar Hamamcıoğlu Müesseselerinin makine sanayinde Türkiye’nin  teknolojideki gelişmesinde büyük katkıları olmuştur. Bugünden sonra da organizasyonunu dinamik, esnek ve süreç odaklı birimlere dönüştürerek, müşteri odaklı çalışmaları ve çalışanlarının girişimci ruh ve katılımlarıyla, iş ahlakı temel değerlerine sahip çıkarak yeni pazarlar yaratmaya ve  Türkiye’nin Teknoloji ,Çevre ve Enerji alanında gelişmesine sürekli katkıda bulunmaya devam edecektir.

Bu kapsamda ürün ve hizmetlerimizden müşterilerimizin memnuniyeti ve ilişkilerimizdeki dürüstlük politikamız; bugüne kadarki yaptıklarımızın teminatı olup  firmamıza sektörde duyulan güvenin devamını, Türkiye’deki Teknoloji, Çevre ve Enerji sektöründe örnek olacak bir profil çizmeyi hedef almaktadır.